Zápis do 1. ročníka

zápis detí do I. ročníka na školský rok 2019/2020

sa uskutoční

2. a 3. apríla 2019

od  14.00  do  17.00  hodiny   v  budove  školy.

Prečo si zvoliť našu školu?

• Škola sa za posledné roky fungovania zmenila na kvalitnú vzdelávaciu inštitúciu otvorenú žiakom, rodičom  aj verejnosti.
  • Učitelia s dlhoročnými skúsenosťami a nová generácia mladých, zapálených a kreatívnych pedagógov.
  • Nadštandardne vybavená učebňa chémie a fyziky.
  • Žiaci si v priestoroch šatní môžu uschovať osobné veci v uzamykateľných skrinkách.
  • Vyučovanie informatiky v dvoch kvalitne vybavených počítačových  učebniach s využitím moderných vyučovacích prostriedkov.
  • V každej triede je zabudovaný dataprojektor, na vyučovaní využívame aj interaktívne  tabule.
  • Využívame edukačné programy v jednotlivých predmetoch používaním moderných IKT.
  • Výučba anglického jazyka v novovybudovanej jazykovej učebni už od 1. ročníka, od 7. ročníka  sa žiaci učia ďalší cudzí jazyk.
  • Organizácia plaveckého výcviku, školy v prírode, lyžiarskeho výcviku, olympiády vo všeobecno-vzdelávacích predmetoch, žiaci majú možnosť zapájať sa do rôznych projektov a súťaží.
  • Organizácia zaujímavých exkurzií a výletov nielen na Slovensku ale aj do zahraničia.
  • Široký výber záujmových útvarov z oblasti športovej, jazykovej, vzdelávacej a umelecko-kultúrnej.
  • Školský klub detí otvorený ráno od 6.00 hod. a popoludní do 16.00 hod., pestrý program voľnočasových relaxačných aktivít i možnosť prípravy na vyučovanie.
  • Podporujeme talentovaných žiakov vo všetých oblastiach.
  • Žiaci dosahujú nadpriemerné výsledky v celoslovenskom testovaní žiakov 5. a 9. ročníkov.
  • Dlhoročná spolupráca s partnerskou základnou školou v Hluku.
  • Vlastná kuchyňa s jedálňou, denne čerstvá, pestrá, vyvážená strava, ovocie a pitný režim,
  • Realizácia spoločných popoludňajších aktivít s rodičmi – Tekvicový svetlonos, Tvorivé dielneNoc v        škole, Športové popoludnie a iné

Na zápis prosíme priniesť občiansky preukaz zákonného zástupcu dieťaťa, rodný list dieťaťa, 14 € na            zakúpenie pomôcok na vyučovanie a ak máte k dispozícii, môžete priniesť aj výsledok depistáže z MŠ.

Tešíme sa na Vás 2. a 3. apríla 2019.

Prehlásenie Prevádzkovateľa Základná škola, Ulica Janka Palu 2, Nemšová, so sídlom J. Palu 2 Nemšová, 91441, IČO: 36125946:

Prevádzkovateľ prehlasuje, že na zaistenie ochrany práv dotknutých osôb prijal primerané technické a organizačné opatrenia a nechal si  vypracovať spoločnosťou osobnyudaj.sk, s.r.o. bezpečnostnú dokumentáciu, ktorá deklaruje zákonné spracúvanie osobných údajov.

Číslo osvedčenia: Osobnyudaj.sk-2018-14355

Prevádzkovateľ zároveň prehlasuje, že zaviedol transparentný systém zaznamenávania bezpečnostných incidentov a akýchkoľvek otázok zo strany dotknutej osoby, ako aj iných osôb.

Prevádzkovateľ prehlasuje, že jeho zamestnanci - oprávnené osoby, ktoré spracúvajú osobné údaje sú riadne písomne poverené a zaviazané mlčanlivosťou a to aj po skončení pracovného pomeru v zmysle § 79 Zákona.

Viac informácií o spracúvaní osobných údajov prevádzkovateľom môžete nájsť na stránke www.osobnyudaj.sk/informovanie.