• VIANOČNÉ PRÁZDNINY

• V dňoch 23. decembra 2023 až 7. januára 2024 si oddýchneme počas vianočných prázdnin. Vyučovanie začne v pondelok 8. januára 2024.

• ŠKOLSKÁ ZÁBAVA

• Srdečne pozývame všetkých na školskú zábavu.

Vstupenky bude možné zakúpiť v kancelárii u pani riaditeľky od 11. 01. 2024 (štvrtok).

Tešíme sa.

• Dejepisná olympiáda

• V minulých decembrových dňoch sa viacerí žiaci 7., 8. a 9. ročníka stretli, aby si porovnali svoje dejepisné vedomosti na školskom kole olympiády z dejepisu. Súťaž pozostávala z troch testov: prvý test bol zameraný na vedomosti v rámci preberaného učiva v príslušnom ročníku. Druhá a tretia testová časť súvisela s monotematickým celkom - "Hrady a zámky na Slovensku".

Víťazmi školského kola sa stali:

kategória E (7. roč.):  1. Lilly Sabadková (7. B)

2. Richard Belko (7. A)

kategória D (8. roč.):  1. Pavol Mikušinec (8. B)

2. Mina Rosi Iliev (8. B)

kategória C (9. roč.): 1. Mária Kiačiková (9. A)

2. Branislav Papiernik ( 9. A)

Všetkým srdečne gratulujeme a držíme palce v okresnom kole.

Mgr. Ľudmila Blažejová

• Deň voľna

• Riaditeľka Základnej školy, Janka Palu 2, Nemšová poskytne žiakom 22. 12. 2023 (piatok) podľa § 150
            ods. 5 zákona 245/2008 Z. z. zákona o výchove a vzdelávaní (školský zákon) deň voľna
            z prevádzkových dôvodov.

• Slávnostné vyhodnotenie výtvarnej súťaže DETI A ARCHITEKTÚRA.

• Dňa 1. 12. 2023 si žiačky II. stupňa užili okamih svojej slávy na slávnostnom vyhodnotení výtvarnej súťaže Deti a architektúra poriadanej spoločnosťou CEMMAC a.s. Osobne si prevzali ceny za svoje krásne diela a to spolu až 8 dievčat : Mina Rosi Iliev 8. B, Eliška Muntágová 8. A, Klára Moravčíková 6. B, Alexandra Forgáčová 7. A, Kristína Breznická 7. B, Gabriela Lukáčiková 7. B, Mária Hrnčiarová 5. B a Nela Sofia Štefánková 5. B. Ich výtvarné práce budú zdobiť firemný kalendár spoločnosti Cemmac a.s.
            Dievčatám srdečne gratulujeme a prajeme veľa ďalších úspechov a chuti tvoriť a realizovať sa na hodinách výtvarnej.

Mgr. Lenka Kračunová